В МВС України закликали військкомати не роздавати повістки на вулицяхУ зв'язку з воєнним станом, президент оголосив в Україні загальну мобілізацію. Але не всі хочуть виконувати свій борг перед державою. Та щоб доукомплектувати особовий склад, військкомати роздають повістки просто на вулицях.

Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ України Віктор Андрусів в ефірі телемарафону.

"Потрібно трошки навести порядок у роботі військкоматів. Не можна гребти всіх підряд. Ці роздачі повісток є незаконними. Людині вручається повістка без розуміння ситуації. Можливо, у людини троє дітей і вона не підлягає мобілізації, можливо, вона інвалід. Тобто як це? Ми на вулиці зустрічаємо людину і вручаємо їй повістку? Це абсолютна самодіяльність, причому досить ганебна, я вважаю.

Наслідком такої мобілізації є велика кількість "відмовників", які кажуть, що "ми не хочемо вирушати на передову", навіть утечі поодинокі трапляються. Цього треба уникати. Якщо є бажання пороздавати повістки, я рекомендую це робити на блокпостах, де сидить багато озброєних до зубів космодесантників, роздавати їх у так званих добровольчих формуваннях територіальних громад, де теж організовані сильні хлопці, які хотіли з перших днів воювати, але їх не взяли.

Це велетенська армія людей, які вже були на війні. Я не розумію, для чого мобілізується якийсь айтішник, який ніколи не воював і зараз дійсно може мінімально рятувати нашу економіку. У той самий час багато АТОшників, ветеранів не задіяних", - сказав він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW