Зеленський прогнозує криваво-диполоматичну перемогу України у війніЗеленський, якого у США визнали найвпливовішою людиною світу, упевнений у перемозі України з першого дня війни. Та він вважає, що перемога буде складною і кривавою, але закінчення війни буде дипломатичним.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський в ефірі телемарафону під час інтерв'ю з Оленою Зеленською з нагоди третьої річниці від дня інавгурації.

"Не ми починали цю війну, але нам її закінчувати. Я думав, що закінчити можна суто діалогом. Зараз я розумію, що закінчення буде також дипломатичним. Саме закінчення. На жаль, я думав, що це діалог, у якого буде відповідний термін, що можна буде знайти відповіді на багато питань та багато рішень – із російською стороною. Я дійсно так вважав", – сказав Зеленський.

На його думку складність полягає у тому, що "ми хочемо повернути все", а росія хоче "не повернути нічого". І зараз війна "як автомобіль – не бензиновий і не електрокар, а гібрид".

"Тому й війна така складна. І перемога буде дуже складна. Вона буде кривава, вона точно буде в бою, але кінцівка точно буде в дипломатії. Я впевнений у цьому, тому що є речі, які, окрім як за столом перемовин, ми не зможемо завершити. Ми хочемо повернути все, російська федерація хоче все не віддати", – додав президент.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW