Ошукав волонтерів, які збирали кошти на допомогу армії: на Миколаївщині викрили шахрая на продажу неіснуючої військової амуніції,- ФОТОУ Миколаївській області кіберполіція викрила мешканця Первомайська,який продавав неіснуючу військову амуніцію. 

Як повідомляє відділ комунікації поліції у Миколаївській області, 20-річний чоловік створивши акаунти на платформі одного з месенджерів, ошукав волонтерів з Дніпра, які збирали кошти на допомогу армії, продавши їм шоломи, розгрузки, бронежилети, яких насправді не мав. За скоєне молодику загрожує до трьох років ув’язнення.

Як з’ясували поліцейські, чоловік вже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення аналогічного злочину, однак був звільнений на підставі ст. 75 КК України "Звільнення від відбування покарання з випробуванням". 

20 травня за узгодженням із Первомайською окружною прокуратурою слідчі повідомили чоловікові про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України "Шахрайство", за що йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

На Миколаївщині викрили шахрая на продажу неіснуючої військової амуніціНа Миколаївщині викрили шахрая на продажу неіснуючої військової амуніці

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW