Стало відомо, чому деяким переселенцям не приходять гроші на картку: головні помилки в оформленні виплатДеякі внутрішньо переміщені особи, які подали заявки на оформлення виплат ще у березні, досі не отримали своїх грошей. Проблема може бути в тому, що під час подання заявки на отримання статусу ВПО були допущені певні помилки, через які громадяни тепер не можуть отримати свої виплати.

У прес-службі Мінреінтеграції назвали основні проблеми, з якими стикаються українці, які переїхали з окупованих регіонів чи тих, де відбуваються бойові дії, у безпечні регіони.

Через неправильні дані у заявці на отримання статусу ВПО, який надається перед тим, як потрібно подаватися на виплати переселенцям, гроші на карту можуть не надійти. Саме тому потрібно уважно перевіряти усі дані. А у разі виявлення помилки, її можна виправити та провести перерахунок виплат. Раніше цього зробити було не можна, але Кабмін ухвалив рішення, згідно з яким у заявках про взяття на облік ВПО можна вносити виправлення, і таким чином не позбавляти українців виплат.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW