В ОВА говорять, що в глибині фронту окупанти створюють досить потужні лінії укріпленьВійськові рф не полишають спроб наступу на підконтрольні Україні території. По східних громадах вони періодично намагаються здійснювати атаки та контратаки. В глибині фронту створюють досить потужні лінії укріплень. На деяких ділянках риють протитанкові рови, окопи. 

Про це в ефірі  ICTV повідомив Олександр Старух.

“У напрямку Гуляйполя та Оріхова ситуація не змінилась. У березні-квітні вороги намагалися прорвати оборону Гуляйполя і вийти на Покровське Дніпропетровської області, з наступним виходом у тил ООС. Після безуспішних спроб взяти цей рубіж вони перекинули основні сили на інші напрямки. Зараз здійснюються лише артилерійські та ракетні обстріли громад Пологівського району”, - сказав він. 

За словами очільника області, вже понад 2,5 місяці українські військові тримають оборону на дальніх підступах до Запоріжжя. Окупанти обстрілюють Оріхів та Гуляйполе, але активного пересування та концентрації ворога на запорізькому напрямку наразі немає. Основні бої відбуваються на півдні Харківської та у Луганській області.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW