Чому рф погодилася на евакуацію з "Азовсталі" захисників Маріуполя - Інституті вивчення війниросія могла погодитися на евакуацію військових з "Азовсталі", щоб якнайшвидше оголосити про взяття Маріуполя.

Тепер Кремль може відмовитись від обміну украінських захисників. Таку думку висловили в американському Інституті вивчення війни (ISW), - повідомляє ТСН.

Головною метою російських окупантів, на думку аналітиків, залишається схід України. Також експерти зазначають, що Кремль також міг піти на евакуацію з "Азовсталі", щоб відвернути критику в соціальних мережах щодо нездатності російської армії переправитися через річку Сіверський Донець та загалом невдачі рф у "спецоперації" в Україні.

Водночас в ISW припускають, що Кремль може відмовитись від обміну оборонців "Маріуполя".

"Деякі депутати держдуми росії клопочуть про ухвалення законів, що забороняють обмін полоненими на осіб, обвинувачених у "нацизмі". Спікер держдуми рф В'ячеслав Володін заявив, що захисникам Маріуполя повинні бути пред'явлені звинувачення у військових злочинах і їх не можна обмінювати на російських військовополонених. Кремль може проігнорувати побоювання російської держдуми або використовувати їх для саботажу переговорів з Україною", - зазначають в Інституті вивчення війни та додають, що в рф евакуація з "Азовсталі" може викликати невдоволення, оскільки російська пропаганда раніше твердила про "успішні атаки" та знищення захисників Маріуполя.

Нагадаємо, 16 травня почалася евакуація українських військових із заблокованого заводу "Азовсталь" у Маріуполі до медзакладів на окупованих територіях. Про порятунок захисників повідомив президент України Володимир Зеленський. Того дня з "Азовсталі" до медзакладу в Новоазовську було евакуйовано 53 тяжкопоранених для надання медичної допомоги. Коли їхній стан покращиться, буде здійснено обмін на російських військовополонених, зазначили в Міністерстві оборони України.

Чому рф погодилася на евакуацію з "Азовсталі" захисників Маріуполя - Інституті вивчення війни, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW