Окупанти РФ наступають на декільких напрямках у Донецькій та Луганскькій областях, - ГенштабНа Донецькому та Луганському напрямках за минулу добу відбито дванадцять атак ворога.

Знищено три танки, три артилерійські системи, шість одиниць бойової броньованої техніки та сім автомобілів противника, - повідомляє Генштаб ЗСУ 18 травня.

На Слов’янському напрямку ворог здійснює наступ на населений пункт Довгеньке.

Для підтримки наступальних дій у визначеному районі розгорнуто підрозділи реактивної та ствольної артилерії.

З метою здійснення логістичного забезпечення та доукомплектування підрозділів, що зазнали втрат, агресор переміщує з території російської федерації озброєння та військову техніку.

На Донецькому напрямку ворог продовжує наступ на Лиманському, Сєвєродонецькому, Бахмутському, Авдіївському та Курахівському напрямках.

На Лиманському напрямку противник вів наступ з метою встановлення повного контролю над населеним пунктом Дробишеве та блокування Лиману з півночі.

На Бахмутському та Сєверодонецькому напрямках, для авіаційної підтримки наступальних дій, агресор зосередив у Луганській області до п’ятнадцяти вертольотів.

У Маріуполі основні зусилля ворог зосереджує на блокуванні наших підрозділів в районі заводу “Азовсталь”. Продовжує завдавати артилерійських та авіаційних ударів.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW