Війна в Україні переходить у затяжну фазу: подробиціТриває вісімдесят третя доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. У зверненні Олексія Резнікова до Ради закордонних справ ЄС та Генсека ООН стало відомо, що війна в Україні переходить у затяжну фазу, передає редакція. 

Уздовж кордону України з білоруссю активні маневри здійснюють білоруські війська. Ми змушені резервувати частину сил на випадок, якщо москва дотисне мінськ і змусить його до відкритого вторгнення.

За багатьма ознаками росія здійснює підготовку до ведення довготривалої військової операції. Війна переходить у затяжну фазу. Це випливає з того, що на Херсонщині, у Запорізькій області російські окупанти активно здійснюють інженерні та фортифікаційні роботи, щоб за необхідності перейти до оборони.

Війна руйнує українську економіку. З кожним днем збільшується потреба у ресурсах на відновлення. Затягування війни спричиняє ризик глобальної продовольчої кризи, а також чергової міграційної кризи. З огляду на це ми хочемо перемогти ворога і звільнити наші території у найкоротший термін. 

"Ми зацікавлені скоординувати зусилля усіх партнерів – ЄС, НАТО, США, Великої Британії, Канади, Австралії, Японії та інших країн – у такий спосіб, щоб розкласти можливі надходження у три умовні корзини – короткострокову, середньострокову, довгострокову", - зазначив Олексій Резніков. 

Олексій Резніков зазначив, що наочно видно, що росію можна перемогти на полі бою. Це звільніть світ від тиранії, а Європу – від постійної загрози.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW