Росіянам наснилися нацисти с ПВО на теріторії Одеської кіностудії,- ВІДЕОДиректор Одеської кіностудії Андрій Осіпов спростував інформацію про розміщення на території підприємства військової техніки та озброєння, про яку заявила рф.

Про це повидомили на Суспільному.

Андрій Осіпов показав автомобіль часів Другої світової війни, розміщений на території Одеської кіностудії. За його словами, "полуторка" - це єдина військова техніка, яка тут є. Автомобіль використовується під час кінозйомок.

Напередодні російська сторона почала розповсюджувати фейки про те, що на території кіностудії завозять озброєння та боєприпаси, а жителі будинків на Французькому бульварі покидають свої домівки.

Росіянам наснилися нацисти с ПВО на теріторії Одеської кіностудії,- ВІДЕО, фото-1

"У нас немає жодних військових споруд на території, немає жодного озброєння, підприємство живе у звичному, якщо можна так сказати, на сьогоднішній день режимі. Частина людей виїхала, особливо жінки і діти, які поїхали закордон. Частина людей працює віддалено", – сказав керівник підприємства.

За словами Андрія Осіпова, наразі в кіновиробництві залучені близько 50 співробітників.

"У нас у виробництві документальний фільм "Військовий кутюр’є". Режисер цього фільму Бата Недіч. Буквально кілька днів тому у нас були знімальні процеси по місту. Є й інші фільми, які зараз на стадії монтажу", – розповів він.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW