Захисники Маріуполя не пустити російських загарбників на Запоріжжя й далі на Донеччину, - РезніковЗавдяки героїзму захисників Маріуполя вдалося відтягти війська російської федерації від Києва та зупинити наступ на Запорізьку і Донецьку області.

Про це повідомив Міністр оборони України Олексій Резніков, передає Еспресо.

"Завдяки героїзму гарнізону Маріуполя вдалося відтягти війська російських окупантів від Києва. Вони виконали свій наказ стримати угруповання 20 тис російських загарбників і не пустити їх на Запоріжжя й далі на Донеччину. Вони всі герої, у них зараз новий наказ - зберегти своє життя", - зазначив Резніков.

Міністр додав, що на Азовсталі було багато бійців різних підрозділів, життя яких необхідно врятувати.

"Наша головна мета - зберегти життя гарнізону захисників Маріуполя, до складу якого входять морські піхотинці, бійці Територіальної оборони, поліція, прикордонники, нацгвардія, бійці окремого полку "Азов". Сьогодні відбуваються дуже складні процеси, в тому числі й перемовні, за допомогою Червоного Хреста. Це евакуація поранених у тяжкому стані та інших поранених. Наш план - зберегти їм життя й потім свободу", - зауважив Олексій Резніков.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW