В АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» підтвердили, що Донеччина може залишитися без газу АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ» повідомляє про можливе припинення постачання газу, оскільки така загроза через дії російської федерації існує з високим рівнем імовірності вже в найближчі кілька днів.

На окупованих територіях України несанкціоновано були перекриті один з транзитних газопроводів, а також внутрішній магістральний газопровід (експлуатується та обслуговується Оператором газотранспортної мережі України - ОГТСУ).

"Тим не менш, ми шукаємо шляхи вирішення цієї проблеми разом з ОГТСУ та військово-цивільною адміністрацією.Для підтримання належного рівня комфорту рекомендуємо усім мешканцям Донецької області підготуватися до обмеження постачання газу, поки така можливість є. Тобто придбати відповідні прилади, які дозволять перейти на використання енергії, аналогічній отримуваній від газових приладів", - зазначають у АТ «ДОНЕЦЬКОБЛГАЗ».

Прості правила у разі припинення постачання природного газу:

  • Перекрити газові крани на газових приладах (газоспоживаючому обладнанні) та на газопроводі до приладів.
  • Перекрити запірний пристрій на газопроводі-вводі до приватного будинку (стосується лише приватного сектору), комунально-побутового об’єкту, промислового підприємства.
  • Під час відсутності газопостачання, споживачам природного газу забороняється застосовувати газове обладнання, яке споживає природний газ – метан під зріджений вуглеводневий балонний газ, тому що дане обладнання НЕ ПРИСТОСОВАНЕ для експлуатації на балонному газі. Порушення даного пункту може привести до аварійної ситуації та стати загрозою життю, здоров’ю людей та руйнуванню майна.
  • Забороняється зберігання балонів з зрідженими вуглеводневими газами в помешканнях квартир багатоквартирних будинків, приватних будинках, комунально-побутових об’єктах.
  • Забороняється експлуатація газоспоживаючого обладнання, яке працює на зрідженому газі, в помешканнях квартир багатоповерхових будинків.


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW