Фінляндія офіційно заявила, що подає заявку в НАТОПрезидент Фінляндії Саулі Ніїністе та прем'єр-міністр Санна Марін підтримали членство країни у Північноатлантичному альянсі. Відповідну заявку на вступ у НАТО подадуть найближчим часом.

Про це повідомляється на сайті президента Фінляндії, передає "24канал".
"Цієї весни відбулася важлива дискусія щодо можливого членства Фінляндії в НАТО. Потрібен був час, щоб дозволити парламенту та всьому суспільству визначити свою позицію з цього питання. Потрібен був час для тісних міжнародних контактів з НАТО та його країнами-членами, а також зі Швецією. Ми надали цій дискусії увесь необхідний простір",– йдеться в заяві президента та прем'єр-міністра Фінляндії.

У спільній заяві президент та прем'єр наголосили, що членство в НАТО зміцнить безпеку Фінляндії, а сама країна посилить весь оборонний альянс.

"Фінляндія має негайно подати заявку на членство в НАТО. Ми сподіваємося, що національні кроки, які ще необхідні для прийняття цього рішення, будуть швидко зроблені протягом наступних кілька днів", – йдеться в заяві.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW