У Києві відкрився офіс одного з найавторитетніших видань СШАВідоме американське видання The Washington Post відкриває своє бюро у Києві.

Редактор відділу закордонних справ The Washington Post Дуглас Джель зазначив, що відкриття офісу у столиці Києві означає, що редакція готується до висвітлення затяжної фази війни.

"Цей хід сигналізує про довгострокову відданість Post у висвітленні війни Росії в Україні, оскільки вона продовжуватиме залишатися головною історією цього року", - зазначили у виданні.

За словами Дугласа Джеля, українське бюро дозволить виданню вести інтенсивне інформування з місць подій, коли війна набуде тривалої фази.

Очолить українську редакцію колишня кореспондентка московського бюро Ізабель Хуршудян, яка перебуває в Україні із січня і робить репортажі. Головним кореспондентом української філії видання став колишній голова бюро The Washington Post у Найробі (Кенія) Макс Берак, який уже два місяці займається темою російсько-української війни.

Ізабель Хуршудян та Макс Беракя, як очолили українське бюро The Washington Post, Фото: The Washington Post

Ізабель Хуршудян та Макс Беракя, як очолили українське бюро The Washington Post, Фото: The Washington Post

"Вони керуватимуть командою, що складається з українського репортера Девіда Штерна, а також кореспондентів, фотографів та відеожурналістів, які приїжджають на ротації", - зазначили в виданні. 

Журналісти висвітлюватимуть події, пов'язані з війною в Україні, буде Telegram-канал зі свіжими новинами та база перевірених матеріалів з місць подій. 

Вас може зацікавити: росія планує захопити Київ і створити нове державне утворення, - Генштаб

Підписуйтеся на наш Telegram. Оперативно про найважливіше. Тільки перевірені новиниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW