Ворог відчайдушно намагається атакувати наші позиції, але отримує відсіч і залишається на своєму рубежі оборони, - ОК ПівденьП’ятдесят шоста доба звитяги й протистояння українського народу повномасштабному вторгненню рашистських військ. 

Поточна оперативна обстановка на півдні України від ОК Південь.

На півдні України ситуація стабільно напружена і тривожна.

На Херсонщині ворог продовжує залякування місцевого населення артилерійськими  обстрілами ним же окупованих населених пунктів та агітує за проведення референдуму щодо створення псевдореспубліки.

Ворог відчайдушно намагається атакувати наші позиції,  але  отримує  відсіч  і  залишається на своєму рубежі оборони.

На Миколаївщині протягом ночі тривали обстріли системами залпового вогню «Смерч». Уражено місцевий яхт-клуб, стоматологічну поліклініку, інші об’єкти інфраструктури. Виниклі пожежі оперативно ліквідовано рятувальними службами. Жертв серед місцевого населення немає.

В обох регіонах ворог намагався попередньо провести повітряну розвідку за допомогою БПЛА. Влучно і чітко нашими підрозділами було знищено 2 повітряні розвідники типу «Елерон».

Протягом ночі нашими ракетно-артилерійськими підрозділами було нанесено 11 уражень ворожих позицій. Втрати уточнюються.

Корабельне угруповання противника в Чорному морі тримає блокаду портів і судноплавства. Продовжує погрожувати ракетними ударами та має на бортах підрозділи для здійснення десантування.

На Одещині контрдиверсійні заходи мають успіх, викриваються колаборанти, нейтралізуються так звані «сплячі групи» агентів.

Нагадуємо, що наша пильність, свідомість і відданість Україні  - це найкраща протидія паніці, фейкам і зраді.

Все буде Україна!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW