Перехоплення СБУ: для нових обстрілів окупанти пишуть на снарядах «Христос Воскрес!», - АУДІООкупанти у Великдень планують влаштувати ще більше обстрілів мирного населення та українських захисників. 

Про це свідчать нові телефонні розмови рашистів, які вдалося перехопити СБУ. 

Для загарбників, які так пишаються своєю «руZZкою духовністю», насправді немає нічого святого - вони навіть готують спеціальні снаряди і пишуть на них «Христос Воскрес!». 

«Наши пацаны пасхалки хохлам готовят. Танкисты на снарядах пишут «Христос воскрес!» Развлекаемся, как можем…» - розповідає окупант своїй дружині. 

Вони сміються і радіють із таких «привітань». Хоча коли мова заходить про справи у його підрозділі, який стоїть у Миколаївській області, тон загарбника одразу стає іншим. Із 19 людей у його взводі залишилося лише 7. Інших – убили або втекли. І перспективи поповнення немає. 

«Тут никого не добавляют. Наоборот – все уезжают! Кого нам добавлять? Тут все бегут! У нас из бригады уволилось уже 600 человек… Тут  остались только самые стойкие и алкаши», - резюмує окупант. 

Не ясно, чому він так переживає… Це ж якраз ідеальний контингент для захисту «руZZкого міра». Але наші військові зроблять усе можливе, аби й ці рештки ворожої бригади «розформувалися» якомога швидше. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW