Режисер “Ідентифікації Борна” приїхав в Україну, щоб допомогти задокументувати війну з росієюРежисер шпигунського екшена про ексспівробітника ЦРУ Джейсона Борна приїхав в Україну, щоб допомогти задокументувати війну з Росією. Даг Лайман вже встиг зустрітися з українськими військовими, зокрема, пресофіцером Сухопутних військ Іллею Євлашем.

Про пише "ZN,UA".

“Весь день показували та розказували Дагу жахіття нашої війни. Вже за кілька тижнів має побачити світ перша частина цього матеріалу. Як сказав Даг: "I can’t believe that this is 2022" (Я не можу повірити, що таке відбувається у 2022 році – ред.)”, - коментує зустріч Ілля Євлаш.

А Лайман зі свого боку зауважує:

«Я знімаю фільми про звичайних людей у надзвичайних обставинах. Тут - 40 мільйонів такого роду історій».

«Як росія може домінувати в країні, де звичайні бабусі тримають в сараї по дві коробки з коктейлями Молотова?», — запитав риторично режисер.

Окрім вищезгаданого кінопроєкту, Лайман відомий також такими фільмами, як романтичний бойовик «Містер і місіс Сміт», науково-фантастичний «Телепорт», художня «Гра без правил» та військова картина «На межі майбутнього» (2014 рік).AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW