У Харкові з початку російського вторгнення було пошкоджено майже три тисячі житлових будинківЗ початку повномасштабного вторгнення в Україну ворог пошкодив 2907 житлових будинків харків'ян.

Як повідомили у Департаменті житлово-комунального підприємства, над ліквідацією цих пошкоджень щодня трудяться 98 бригад будівельників-ремонтників комунальних підприємств Харкова. Зокрема, ділянки з підготовки будівельних матеріалів для відновлювальних робіт створено на базі виробничих потужностей КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство».

Тільки за квітень-травень будівельники підприємства виконали роботи із закриття вікон на 1083 об'єктах, відремонтували та усунули аварійність 96 покрівель, а також розпилили та вивезли гілки пошкоджених дерев із 56 локацій. Також над відновленням інфраструктури міста щодня працюють будівельники КП «Харківжилбуд».

Зокрема, з початку війни вони закрили пошкоджені обстрілами вікна у 280 будинках, у тому числі у 20 освітніх закладах, в Індустріальному районі та у 130 будинках – у Слобідському районі. Також у цих районах робітники відремонтували 26 покрівель, на 15 локаціях демонтували 39 елементів дитячих та спортивних майданчиків, а також знесли 77 пошкоджених дерев, вивезли 154 куб. м подрібнених гілок та 260 куб. м сміття.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW