Рашисти скинули бомбу по школі на Луганщині: загинуло 60 людей, - ФОТОВід авіаудару по школі в Білогорівці в Луганській області попередньо загинули 60 осіб.

О 16:37 7 травня в Білогорівці внаслідок російського авіаудару виникли пожежі в будівлі школи на площі близько 300 м кв. та в будинку культури, про це повідомив голова Луганської ОВО Сергій Гайдай.

Рашисти скинули бомбу по школі на Луганщині: загинуло 60 людей, - ФОТО, фото-1Пожежу ліквідовували майже чотири години, потім проведено розбирання завалів та, на жаль, знайдені тіла двох загиблих.

Рашисти скинули бомбу по школі на Луганщині: загинуло 60 людей, - ФОТО, фото-2

Евакуйовані з-під завалів 30 осіб, семеро з яких поранені. Скоріш за все, усі 60 осіб, що залишалися під уламками будівель, загинули. Це справжні звірства «руського миру»: цинічний обстріл школи із бомбосховищем, вбивство дітей в Привіллі. Росіянам неважливо, кого вбивати. Не може військового – вб’є беззахисну дитину.

Рашисти скинули бомбу по школі на Луганщині: загинуло 60 людей, - ФОТО, фото-3Нагадаємо, що вчора вдень окупаційні війська рф з «градів» та «ураганів» обстріляли Привілля.

Рашисти скинули бомбу по школі на Луганщині: загинуло 60 людей, - ФОТО, фото-4

Загинули 11-ти та 14-річний хлопці, їх 69-річна бабуся, 12-ти й 8-річна сестри загиблих отримали тяжкі поранення й були госпіталізовані до лікарні. Як з’ясувалось, бабуся з онуками вийшли зі сховища на декілька хвилин і саме в цей час ворог вдарив по містуAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW