Мурал з видатними спортсменами з’явиться на фасаді спортивної споруди у ТернополіНа фасаді будівлі палацу спорту "Текстильник" у Тернополі замість мозаїчного панно у вигляді фігури працівників і працівниць з певними орнаментальними сюжетами, розмістять мурал видатних спортсменів Тернопільщини.

Про це розповідає "Голос".
Станом на сьогодні згоду на розміщення дали Дмитро Підручний та Олена Білосюк. Щодо інших спортсменів, тернополяни запропонували там розмістити легендарного кременецького рукоборця Андрія Пушкаря, одного з кращих місцевих нападників, вихованця лановецького футболу Петра Прядуна, триразову учасницю Олімпійських ігор, легкоатлетику Віру Зозулю та призера чемпіонату Європи серед молоді, рекордсмена України на 100 м серед юніорів Василя Макуха.

Представник одного із власників палацу спорту, голова Тернопільської обласної федерації баскетболу Ігор Комендат розповів, що відремонтована будівля буде використовуватися виключно для спортивних потреб. Там займатимуться діти ігровими видами спорту (баскетбол, гандбол, волейбол), а також боксери і важкоатлети.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW