російських офіцерів знімають з бойових позицій для охорони параду в зруйнованому Маріуполі​​Охороняти кремлівських вбивць, ґвалтівників, брехливих пропагандистів та їхніх місцевих прихвоснів, які приїхали в Маріуполь, примусили весь командний склад 71 мотострілецького полку окупаційних військ. російські загарбники настільки бояться нападу захисників України, що змусили офіцерів полку залишити бойові позиції та забезпечувати їхню цілодобову охорону.

Про це повідомляє редакція з посиланням на Головне управління розвідки МО України. 

Під час особистого спілкування окупанти жаліються один одному на дурість московського командування та їхнє приниження.

71 гвардійський мотострілецький полк 42 мотострілецької дивізії 58 загальновійськової армії південного військового округу армії країни-окупанта (в/ч 16544) дислокується в станиці Калиновська, Чеченська республіка.

Публікуємо список командного складу полку та нагадуємо, що за злочини проти мирного населення України, всіх воєнних злочинців буде притягнуто до відповідальності.

? Список "охоронників" за посиланням: https://gur.gov.ua/content/rosiiskykh-ofitseriv-znimaiut-z-boiovykh-pozytsii-dlia-okhorony-paradu-v-zruinovanomu-mariupoli.htmlAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW