СБУ відкрила кримінальне провадження щодо відео моменту влучання ракети в Дніпрі4 травня війська рф завдали двома ракетами удару по Дніпру. Одразу після влучання було розміщено відео моменту, яке поширювалося по російським пабліках. Крім цього один з Telegram каналів Дніпра розмістив відео роботи ППО, що є забороненим. Наразі СБУ відкрила кримінальне провадження щодо відео моменту влучання ракети, хоча відео роботи ППО є вкрай небезпечним для Дніпропетровщини. 

Про це повідомляє редакція 056. 

Ввечері 4 травня ворог вдарив двома ракетами по Дніпру. Першу “крилату” вдалось збити силами протиповітряної оборони. Друга ракета влучила по залізничній інфраструктурі.

Головна фахівчиня відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області Дарина Цуркань повідомила, що водночас після ракетного обстрілу у Дніпрі в мережі Інтернет, зокрема на російських пабліках, з'явилося відео моменту влучання ракети. Через це Служба безпеки України у рамках кримінального провадження, розпочала розслідування за ст. 111 КК України - документування злочинів, пов’язаних з державною зрадою.

Нагадуємо, що корегування ракетних обстрілів, артилерійських ударів, роботи авіації є злочином проти національної безпеки України.

Від початку широкомаштабного вторгнення на всіх офіційних джерелах інформації просять не фіксувати вибухи на мобільні телефони, тим паче не поширювати відео- фото матеріали через мережі інтернет та не пересилати через месенджери. Такими діями можна викликати загрозу наступного “прильоту”.

В цій ситуації прикро від того, що цим нехтують ЗМІ, які позиціонують себе як офіційні канали про новини в місті та області.

СБУ відкрила кримінальне провадження щодо відео моменту влучання ракети в Дніпрі , фото-1

Відео роботи ППО було видалено, але його встигла побачити велика аудиторія. Залишається сподіватися, що серед цих людей не було посібників ворога. Війська рф від самого початку здійснюють розвідку місця знаходження ППО.

У свою чергу наведемо перелік офіційних державних каналів для отримання достовірної інформації:

Офіс Президента України

https://www.facebook.com/president.gov.ua

Генеральний штаб Збройних сил України

https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua

Кабінет Міністрів України https://www.facebook.com/KabminUA

Міністерство оборони України

https://www.facebook.com/MinistryofDefence.UA

Міністерство внутрішніх справ

https://www.facebook.com/mvs.gov.ua

Національна поліція України

https://www.facebook.com/UA.National.Police

Державна служба надзвичайних ситуацій (ДСНС)

https://www.facebook.com/MNS.GOV.UA

Державна прикордонна служба України https://www.facebook.com/DPSUkraine

Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки https://www.facebook.com/StratcomCentreUA

Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України https://www.facebook.com/dsszzi

Сухопутні війська ЗС України

https://www.facebook.com/UkrainianLandForces

Військово-морські сили ЗСУ

https://www.facebook.com/navy.mil.gov.ua

Територіальна оборона ЗСУ

https://www.facebook.com/TerritorialDefenseForces

Той же Telegram канал, який рекламували у додатку про сповіщення повітряної тривоги не є офіційним і єдиним джерелом інформації про події в місті та області. У кожної редакції ЗМІ є свої канали і це лише один з них. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW