На Хмельниччині понад 200 школярів випускних класів планують вступати у військові вишіСтаном на початок травня на Хмельниччині вже 200 абітурієнтів подали заяви на вступ у вищі військові навчальні заклади.

Про це кореспонденту АрміяInform повідомили у Хмельницькому обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки.

— Наразі найпопулярнішим вищим військовим навчальним закладом серед абітурієнтів є Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Адже у зв’язку з широкомасштабним вторгненням російських окупантів не всі виші остаточно визначились з порядком проведення вступної кампанії. Все залежатиме від ситуації, яка буде складатися в країні, — розповідають в обласному ТЦК та СП.

З початком російсько-української війни у 2014 році ці майбутні абітурієнти були ще 9-річними дітьми. Мріяли, насолоджувались дитинством, гралися з друзями. Але події 8-річної давності змінили життя кожного українця. Хвилювання та сльози рідних людей за долю України та її воїнів, назавжди залишаться у спогадах юнаків.

Сьогодні ці 17-річні хлопці й дівчата хочуть стати офіцерами та захищати свою рідну країну. Вони свідомо роблять свій вибір професії, яка у 2022 році стала насправді надпочесною і надзвичайно відповідальною.

Читайте також:"На Дунаєвеччині шахраї ошукали переселенку на понад 47 тисяч гривень".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW