Військові рф можуть переслідувати провайдерів на ХерсонщиніВласників локальних інтернет-провайдерів у Херсонській області російські військові можуть викрадати чи примушувати до співпраці в будь-який інший спосіб.

Про це повідомив голова правління КримSOS Денис Савченко на сайті організації.

"Вже відомі факти підключення локальних провайдерів до російських магістралей. Ми не знаємо, чи це сталося з доброї волі керівника, чи в результаті примусу з боку збройних сил рф. Однак ця ситуація може і найімовірніше відкриє «скриньку Пандори» для дрібних локальних інтернет-провайдерів. Керівники та власники таких компаній опинилися в зоні значного ризику. Їх можуть викрадати та примушувати співпрацювати будь-якими способами”, - говориться у повідомленні.

30 квітня у Херсоні зникли мобільний зв’язок, і широкосмуговий інтернет. До цього часу абоненти на тимчасово зайнятих російськими військами територіях отримували доступ до мережі через резервні канали зв’язку.

З 1 травня Інтернет з’явився в одного з локальних провайдерів Skynet у Херсоні. За інформацією з Tвітер-акаунта глобального інтернет-монітора @netblocks трафік провайдера йде через рф.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW