На Донеччині окупанти знищили фельдшерський пункт у Красногорівці та чотири будинки в Авдіївці та Очеретино, - ФОТОЩодня росіяни б’ють по цивільній інфраструктурі Донеччини – це не збіг, а цілеспрямовані атаки на наші міста та їхніх жителів.

Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

Зокрема, ворог активно обстрілює Очеретинську громаду. Лише протягом двох останніх днів вогнем рашистів знищені фельдшерсько-акушерський пункт у селищі Красногорівка, кав’ярня та три житлових будинки в Очеретиному, внаслідок обстрілу знеструмлено 4 села.

На Донеччині окупанти знищили фельдшерський пункт у Красногорівці та чотири будинки в Авдіївці та Очеретино, - ФОТО, фото-1Під ударами також Авдіївська громада: за сьогодні у самій Авдіївці зруйновано житловий будинок та перебито постачання електрики.

На Донеччині окупанти знищили фельдшерський пункт у Красногорівці та чотири будинки в Авдіївці та Очеретино, - ФОТО, фото-2

Під постійним вогнем російських окупантів Вугледар, Мар'їнка, Красногорівка, Лиман.

Ворог застосовує артилерію, авіацію, фосфорні боєприпаси, обстрілюючи не лише міста, а й невеличкі селища. Щодня надходить інформація про вбитих та поранених цивільних.

Тож кожен, хто досі залишається у Донецькій області, наражає себе на небезпеку стати черговою жертвою російської армії.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW