На росії зросла кількість вибухів та пожеж: Данілов підкреслює, що надалі подібні інциденти продовжуватимутьсяОстаннім часом на території країни-агресорки зростання кількості вибухів і пожеж.

Секретар РНБО Олексій Данілов підкреслив в інтерв'ю телеведучій Наталії Мосейчук, передає "ТСН", що надалі подібні інциденти продовжуватимуться по всій території росії, адже це невід'ємна частина війни, яку рашисти саміж розв'язали. 

- Я не можу сказати, хто це робить. У мене було припущення, що це роблять російські партизани, які не згодні з режимом путіна. Якщо там такі ще є, а може, якісь інші сили. Закінчиться війна, і по кожному випадку ми будемо мати розуміння, хто, де, коли і як все це відпрацьовував.Там дуже багато процесів відбувається. Там відбулися процеси у фармацевтичній галузі. Там вибухнув цех, який готував безпосередньо для збройного війська антибіотики. І багато інших там речей відбувається, на які ми не завжди звертаємо увагу. Немає жодного дня без сюрпризів для російського війська, для російського вищого керівництва, - заявив Данілов.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW