росіяни не змогли завести у чечні викрадену з Мелітополя сільгосптехніку – її заблокували дистанційноросіяни не змогли скористатися викраденою в окупованому Мелітополі Запорізької області сільськогосподарською технікою - її заблокували дистанційно.

Як пише СNN із посиланням на місцевого бізнесмена, якого видання не називає з міркувань безпеки.

За словами бізнесмена, російські військові на початку березня викрали всю техніку з дилерського центру "Агротек", який є дистриб'ютором виробника сільськогосподарської техніки John Deere.

Загалом було викрадено 27 одиниць техніки, награбоване оцінюють у 5 мільйонів доларів.

“Частину техніки було доставлено до сусіднього села, а частина вирушила в тривалу наземну подорож до чечні, що за 700 миль. Витонченість техніки, яка оснащена GPS, означала, що її рух можна було відстежувати. Востаннє його відстежили до села Захан Юрт у чечні”, - сказано у повідомленні.

Обладнання, яке переправляють до чечні, в тому числі зернозбиральні комбайни, також можна керувати дистанційно.

“Коли загарбники загнали вкрадені комбайни до чечні, вони зрозуміли, що навіть не можуть їх увімкнути, бо комбайни були заблоковані дистанційно. Зараз, схоже, техніка томиться на фермі поблизу грозного. Але в контакті зазначили, що “здається, викрадачі знайшли в росії консультантів, які намагаються обійти охорону”, - додали українські фермери.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW