російські хакери атакують інформаційні системи по всій країніТриває шістдесят восьма доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. російські хакери атакують інформаційні системи по всій країні, адже мета країни-агресора – завоювати всю Україну, а не тільки її Схід. 

Про це повідомляє редакція з посиланням на Держспецзв’язку. 

Мета росії – завоювати всю Україну, а не тільки її Схід. Саме тому вона атакує та атакуватиме надалі не тільки регіональні сервіси та місцеву владу, а й державні установи та компанії, які надають послуги на національному рівні. 

“У кіберпросторі ми бачимо, що російські хакери здійснюють кібератаки як на місцеві ресурси, так і на загальнонаціональні. Іноді ці кібератаки координуються з атаками на землі. Прикладом є атаки на телеком-операторів, які відбувались у певних регіонах. Іноді зв'язку між військовими діями і кібератаками немає”, – підкреслив заступник голови Держспецзв'язку Віктор Жора.  

Так, нещодавно потужної DDoS-атаки зазнав сайт Львівської ОДА, хоча тепер російська армія фокусується на захопленні Сходу. Атака на сайт Львівської ОДА тривала понад 12 годин.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW