Навчальний рік у полтавських школах триватиме до 31 травня – міська радаПісля початку широкомасштабного російського вторгнення освітній процес в українських школах призупинили. Проте, вже із 14 березня 2022 року заклади загальної середньої освіти Полтавської міської територіальної громади відновили навчання у дистанційному режимі.

За повідомленням Полтавської міської ради, до дистанційного навчання долучилося майже 1400 дітей із числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб.

Окрім того, у міськраді зазначили, що в умовах війни навчальні заняття для учнів громади завершаться 31 травня 2022 року, а вже 1 червня розпочнуться канікули. Для цього вчителі проведуть ущільнення навчального матеріалу, що дозволено Міністерством освіти і науки України у 2021/2022 навчальному році.

Усі школярі будуть переведені до наступного класу (в тому числі й ті, що навчаються дистанційно в наших школах, перебуваючи за кордоном), адже програми коригуватимуться у вересні і буде можливість повторити найскладніший матеріал. В умовах воєнного стану буде застосовано індивідуальний підхід у найкращих інтересах дитини для дотримання її права на продовження здобуття освіти.

У 2021/2022 навчальному році здобувачів освіти всіх випускних класів звільнено від державної підсумкової атестації, тому видачу документів про здобуття освіти випускникам 9-х та 11(12) класів заплановано на 10 червня 2022 року.

Для тих випускників, які планують вступати до закладів вищої освіти у 2022 році, замість традиційного ЗНО цьогоріч передбачено проведення національного мультипредметного тесту (НМТ) з 3-х предметів: української мови, математики та історії України.

Щоб допомогти майбутнім абітурієнтам впоратися із тестом, протягом червня 2022 року в закладах загальної середньої освіти Полтавської міської територіальної громади будуть організовані консультації для випускників 11(12) класів із підготовки до національного мультипредметного тесту.

Читайте також: На Полтавщині понад 12 тисяч абітурієнтів зареєструвалися для складання національного мультипредметного тестуAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW