Зеленський пояснив, чому після 10 замахів на своє життя не евакуювався з КиєваЗ моменту повномасштабного вторгнення рф в Україну на життя Президента Володимира Зеленського було скоєно 10 замахів. Йому в США пропонували евакуюватися з Києва, та він відмовився.

Про це повідомив Зеленський в інтерв'ю у програмі 60 Мinutes австралійського телеканалу Nine Network.

Президент підтвердив інформацію журналіста про те, що було зірвано 10 замахів на його життя, та погодився з твердженням, що є "ціллю номер один для росії".

"Навіть не думав про те, щоб покинути столицю... Згідно з протоколом я отримав їх (пропозиції) від партнерів. Також всередині держави мені казали люди з безпеки та інших політичних таборів, що це потрібно", – сказав Зеленський.

Також він пояснив, чому не евакуювався навіть після появи реальної загрози окупації української столиці.

"Тому що Україна може втратити інституціональність, якщо не буде президента. І тому я повинен поїхати в безпечне місце, краще виїхати. Тому що можна втратити президента, тому що буде окуповано Київ, столицю.

Було багато різних пропозицій щодо безпеки. Але я навіть не думав про те, щоб їхати. Я розумів, що це точно не дасть міцності нашій державі", – сказав Зеленський.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW