МІська рада оголосила проведення публічних консультацій щодо демонтажу та перенесення пам’ятниківОголошуємо проведення публічних консультацій щодо демонтажу та перенесення пам’ятників, монументів, скульптур і пам’ятних знаків на території Чернівецької громади. Вони триватимуть з 29 квітня до 16 травня включно.

Публічні консультації потрібні для розуміння та врахування думки чернівчан при прийнятті рішень про демонтаж чи перенесення пам’ятників, монументів, скульптур і пам’ятних знаків на території Чернівецької громади.

Пропозиції приймають на е-пошту [email protected] За детальнішою інформацією телефонуйте за номером 555-883 (Вікторія Гаврилюк).

Додатково:

  • Дозвіл на проведення публічних консультацій щодо демонтажу та перенесення пам’ятників, монументів, скульптур і пам’ятних знаків на території Чернівецької громади надано розпорядженням міського голови від 27.04.2022р. №151-р.
  • Відповідальним за організацію та проведення публічних консультацій є департамент урбаністики та архітектури міської ради, на чолі з директором департаменту – Тимофійчуком Андрієм Івановичем.

Читайте також: Радник голови офісу президента Олексій Арестович вважає, що війна вийде за кордони України

Одинадцятирічний Матвійко міг втратити ногу, його врятували чернівецькі лікарі, ВІДЕОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW