Тривога на Львівщині сповіщала про наліт російської авіації: головне за добу 29 квітняМаксим Козицький розповів про головні новини Львівщини за добу 29 квітня. 

Як повідомив голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький, вчора, 29 квітня, мешканці області мали одне сповіщення про тривогу. Це був наліт стратегічної авіації росії.

"Дякуємо нашим бійцям, що загроза минула швидко та безрезультатно для окупанта", - подякував посадовець. 

Натомість палії створюють небезпеку для усіх. Лише за минулу добу працівники ДСНС ліквідували 6 пожеж сухостою у Львівському, Самбірському, Стрийському та Червоноградському районах. Нагадую, за скоєне паліїв можуть притягнути до адміністративної та кримінальної відповідальності.

Прийняли і розселили ще 1009 людей, які були вимушені покинути свій дім. Від 24 лютого, за офіційними даними, на Львівщині надали прихисток 337 тисячам переселенців.

Як внутрішньо переміщені особи у ЄІБД уже зареєструвались 210 тисяч переселенців. З них 68 тисяч – діти.

Кордон на виїзд на пунктах пропуску у Львівській області перетнули понад 17 тисяч людей. Від початку повномасштабного вторгнення через переходи на Львівщині за кордон виїхали 1 мільйон 851 тисяча людей.

Через західний кордон вибуло 38 тисяч людей, а повернулись – 32 тисячі українців.

Що стосується підозрілих людей та об’єктів, поліція опрацювала 1521 звернення від громадян.

Читайте також: рашисти розстріляли два евакуаційних автобуси в Попасній на Луганщині: зв'язок з водіями втраченоAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW