Український спротив може зруйнувати план кремля створити так звану “херсонську народну республіку”​​Розпочалась шістдесят шоста доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню. Майже два місяці Херсон тимчасово окупований російськими військами. Окупанти неодноразово намагалися створити так звану Херсонську народну республіку, однак місцеві мешканці регулярно влаштовують мітинги проти російської окупації. Саме Український спротив може зруйнувати план кремля. 

Про це повідомляє редакція з посиланням на Головне управління розвідки МО України. 

24 лютого путін розпочав своє незаконне вторгнення в Україну, назвавши це «спеціальною військовою операцією» з «денацифікації» сусіда росії. Оскільки військові путіна провалили свою першу хвилю поставлених цілей, москва знову зосередила свої зусилля на захопленні як східного, так і південного узбережжя України.

"путіну до 9 травня потрібно продемонструвати свій успіх. Він усе буде робити для того, щоб будь-якими методами провести референдум та сказати, що “народ Херсонщини” проголосив “херсонську народну республіку” і хоче увійти до складу росії. Це буде подаватися як одна із перемог російських окупаційних військ на території України. Наступними кроками можуть бути запорізька… одеська… Це стратегія путіна, яку він намагається реалізувати на території незалежних держав колишнього радянського союзу”, – заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький в ефірі телеканалу “Настоящее время”.

Тактика країни-окупанта на тимчасово окупованих територіях України – це встановлення силовими структурами жорсткого контролю за територією та призначення на посади в органах місцевої влади маріонеток, які будуть виконувати всі вказівки кремля.

Проте, за словами представника воєнної розвідки України, зірвати референдум та всі плани окупантів зі створення так званої “ХНР” може спротив і активна позиція громадян України на тимчасово окупованих територіях.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW