СБУ затримала єкс-помічницю ліквідованого ватажка «ДНР» Захарченка. У Луганській області викритий суддя на держзрадіСлужба безпеки України затримала у Дніпропетровській області помічницю ватажків так званої «ДНР», яка займалася пропагандою терористів.

Про це повідомила пресслужба СБУ 29 квітня.

У повідомленні мовиться, що затримана відповідала за медійну розкрутку "ДНР" і готувала постановочні сюжети для росЗМІ.

«У Дніпропетровській області СБУ встановила місце знаходження та затримала попічницю ватажків так званої «ДНР». Вона відповідала за їхню медійну розкрутку та інформаційний супровід діяльності терористів. Жінка приєдналася до лав незаконних збройних формувань у 2016 році. Там займалася популяризацією угруповань бойовиків та підготовкою постановочних сюжетів для кремліських пропагандистів. У тому числі щодо прибуття з рф так званих гуманітарних конвоїв. Втім після ліквідації колишнього ватажка терористів Захарченка, його помічниця покинула лави бойовиків і тривалий час переховувалась», – повідомили в СБУ.

Також повідомляється, що у Луганській області на державній зраді та сприянні агресору викрито голову суду у тимчасово окупованому Новоайдарську.

"Зловмисниця погодилась на співпрацю з ворогом за обіцянку підвищення у так званій структурі «судової влади лнр». За вказівкою окупантів вона проводила агітацію серед своїх підлеглих щодо визнання окупаційної адміністрації та закликала здійснювати «правосуддя» від імені псевдодержавного утворення. СБУ задокументувала також факти передачі ворогу закритої інформації про роботу української судової системи та правоохоронних органів", - йдеться у повідомленні.

Наразі зрадниці повідомлено про підозру у вчиненні злочинів. Тривають комплексні заходи для її затримання та притягнення до кримінальної відповідальності.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW