Зеленський і Путін «завтра-післязавтра» не зустрінуться, як заявила Туреччина - ПодолякПрезидент України Володимир Зеленський не збирається найближчими днями зустрічатися з президентом Росії Владіміром Путіним, як про це повідомляла Туреччина.

Заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв’ю «Радіо Свобода», передає ZN.ua.

До цієї зустрічі, каже Подоляк, необхідна ґрунтовна юридична підготовка, і оформлення документів займе більше часу, ніж три дні.

«Переговори двох президентів саме сьогодні все ж таки не на часі. Трішки пізніше, певно, вони будуть. Але ми хочемо, щоб позиції України на цих переговорах були дуже і дуже потужними. У нас просто президент вольовий: тобто він хоче приїхати на переговори і поводити себе так, як він має себе поводити, – як лідер дійсно глобального плану. І він має мати дуже потужну юридичну позицію. Ми маємо її підготувати в рамках переговорного процесу», - сказав Подоляк.

Водночас, за його словами, Туреччина намагається пришвидшити момент зустрічі Зеленського і Путіна, тому що їй самій дуже не вигідна війна в Україні: як з економічної, так і з безпекової точки зору в чорноморському регіоні.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал та отримуйте новини ще оперативніше!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW