На Львівщині викрили раніше засудженого, що працював для розвідки росіїНа Львівщині затримали рецидивіста, що хотів здобути інформацію в Україні для спецслужб росії. 

29 квітня на фейсбук-сторінці Управління СБ України у Львівській області повідомили, що на Львівщині контррозвідка спецслужби викрила завербованого громадянина України, що планував провести розвідувально-підривну діяльність проти нашої держави.

Чоловік був засуджений за низку злочинів та перебував в місцях позбавлення волі на окупованих територіях. Згодом він отримав "пропозицію" від спецслужб ворога щодо співпраці, яка полягала в здобуванні розвідданих на території України.

Рецидивіст нібито сам попросив про перевід в українську колонію для відбування ще кількох місяців покарання. Таким чином він опинився на території підконтрольній українській владі.

Оперативники задокументували, що зловмисник отримав вказівку на відпрацювання певних завдань спрямованих на шкоду Україні.

Контррозвідники Служби повідомили йому про підозру у вчиненні злочину за ч.1 ст.111 (державна зрада) Кримінального кодексу України.

Читайте також: ЗСУ продовжують знищувати російських окупантів разом з бронетехнікою, - ВІДЕО

Фото на головній: з відкритих джерелAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW