На Харківщині зенітник ЗСУ героїчно загинув у протиповітряному бою з авіацією російських окупантівУ Харківській області героїчно загинув український зенітник.

Артем Слісарчук - старший лейтенант, начальник зенітної ракетної обслуги зенітної ракетної батареї Шепетівського зенітного ракетного полку Повітряного командування «Захід» Повітряних сил ЗСУ. Про це повідомили у прес-службі Повітряних сил Збройних сил України.

Артем пройшов шлях від солдата до офіцера. Займав посади оператора зенітної ракетної обслуги, командира відділення-старшого оператора радіолокаційної станції відділення бойового управління, заступника начальника зенітної ракетної обслуги. Військовий не зупинявся на досягнутому і завжди йшов вперед. Тому він і вирішив вступити у Харківський національний університет повітряних сил імені Івана Кожедуба.

Закінчивши курси підвищення кваліфікації, отримав своє перше офіцерське звання - молодший лейтенант. Його офіцерська кар’єра почалася з посади начальника зенітної ракетної обслуги. З перших днів своєї ротацій в зоні проведення антитерористичної операції Слісарчук показав себе прикладом мужності і патріотизму. Час минав, а з тодішнього солдата виріс справжній зразковий офіцер українського війська. За його плечима було близько десятка ротацій на схід.

Від початку повномасштабного вторгнення він разом із побратимами виконував бойове завдання на Харківщині. Втім черговий виїзд на лінію зіткнення, на жаль, став для Артема останнім. Він героїчно загинув 24 березня під час ведення протиповітряного бою з авіацією ворога.

Посмертно Артему Слісарчуку присвоїли звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка». Пишаємося неймовірною мужністю захисників України. Вічна пам‘ять і слава.

Нагадаємо, що на Харківщині лейтенант ЗСУ ціною власного життя дав можливість українським підрозділам просунутися далі. Детальніше про це читайте тут.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW