Примусова мобілізація та відсутність польових робіт: мер Мелітополя розповів про ситуацію в містіВ Мелітополі окупанти примусово мобілізують чоловіків до лав збройних сил російської армії. Більше того, мешканцям міста розсилають смс-повідомлення з призовом евакуюватися. 

Про це в ефірі національного телемарафону новин сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров.

За словами мера, ще кілька днів тому на блокпостах чоловікам почали пропонувати вступати до збройних сил російської армії. Зараз окупанти почали повноцінну мобілізацію, ходять по домах та носять повістки. 

Разом з цим, мешканці почали отримувати повідомлення про необхідність евакуації в окупований Крим. Окупанти розповсюждують фейк про те, що нібито українські військові збираються обстрілювати мирний квартал. 

Щодо посівної кампанії. 

Окупанти шукають та відбирають у людей паливо, посівний матеріал, сільгосптехніку. Посівна кампанія майже не ведеться, польових робіт майже не проводиться", - сказав він. 

В Мелітополі та селах критична ситуація з продуктами харчування. Як повідомив Федоров, магазини закриті, а гуманітарну допомогу, яку відправляли шкільними автобусами, вкрала окупаційна влада міста. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW