"Місто, де сьогодні немає безпечного місця": Дмитро Комаров побував у Харкові на Великдень, - ФОТОВідомий український телеведучий та мандрівник Дмитро Комаров приїхав до Харкова та відвідав Салтівку під час святкування Великодня.

Про це він написав у Instagram 25 квітня.

"Цього дня я провів у Харкові. Місто, яке щодня страждає і перебуває під безперервним обстрілом. Місто, де сьогодні немає безпечного місця. Але при цьому у місті, де непереможні люди. Люди, якими пишаєшся. Як і всієї нашої нації, яка вже стала прикладом для всього світу.

У цьому я переконуюсь щодня, переміщаючись лінією фронту. І сьогодні переконався у черговому. У храмах Салтівки, найбільш постраждалого житлового масиву в місті, де більшість будинків підірвано. Енергетика людей, що два місяці живуть у підвалах, неймовірна - вони випромінюють добро і позитив. Священик, незважаючи на мінометні обстріли, бере ящик пасок і йде підвалами - особисто вітати людей у ​​укриттях.

Я посміхався, спілкуючись із чудовою командою Патрульної Поліції, яка сьогодні доставила до Харкова з польського кордону Благодатний вогонь.

І особливо пишаюся українськими військовими. Непереможні. Завдяки цим людям сьогодні по всій країні ми можемо відзначати Великдень. А ті міста, куди не прийшла війна, живуть повноцінно, люди можуть гуляти з дітьми вулицями. Завдяки героям, які мало сплять, перебувають у полях, країна живе. "Як там Київ, Діме?", - Запитує мене сьогодні командир одного з батальйонів на "передку", коли ми несем на джипі у важких бронежилетах практично по лінії фронту.

"Запрацювали ресторани та кінотеатри, люди виходять на вулицю, повертається життя", - відповідаю я. "Слава Богу, це дуже добре, для цього ми тут. Щоби було життя", - відповідає військовий. До мурашок. Це людина, яка щодня виїжджає на передову, розуміючи, що може повернутися. Він робить усе заради кожного українця.

Тож якщо зараз ви у безпечному місці – будь ласка, хоча б подумки подякуйте нашим бійцям, подумайте про ЗСУ. Передайте енергію. Повірте, тут так важко й палко, що неможливо передати словами. Небезпека 10 із 10. Кожен військовий здійснює щоденні подвиги. Добро обов'язково переможе зло. Правда, переможе брехню. А той, хто йде проти заповідей, приречений на поразку.», — написав Комаров.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW