«Фонду розвитку Кам’янського» - в місті АпостоловеНапередодні Великодня волонтери «Фонду розвитку Кам’янського» - в місті Апостолове, що недалеко від кордону з Херсонщиною. Поруч з регіоном, що сьогодні частково окупований військами ворога і який мужньо боронять українські військові. 

Незважаючи на воєнний стан, активісти ФРК тут зі світлою місією. Понад 120 пасок та цілу купу солодощів ми доставили для наших захисників. Вже завтра частину дарунків доправлять до військовослужбовців у Криничках. 

Особливо приємно, що до зборів долучились небайдужі містяни й ресторатори. Особлива подяка – учням кам’янської гімназії №11 та академічного ліцею №15, які власноруч виготовили та передали кілька ящиків пасок та ласощів. 

Поспілкувались з бійцями ЗСУ та тероборони. Вони налаштовані рішуче і лише на перемогу. Ми – теж! Тож продовжуємо підтримувати наших захисників.

Це важливо!! Існує нагальна потреба у продуктах харчування тривалого зберігання та засобах гігієни. Поповнити гуманітарний резерв Фонду можна за адресою: пр. Шевченка, 14. 

Прийом здійснюється з понеділка по п’ятницю, з 10:00 до 17:00.

Також діяльність «Фонду розвитку Кам’янського» можна підтримати фінансово: UAH, USD, EUR: UA653223130000026008000050770. Призначення платежу: добровільний внесок.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW