"Ми є свідками величезної людської трагедії": Максим Галкін перерахує українцям частину грошей зі своїх концертівВід початку повномасштабного воєнного вторгнення РФ в Україну російський шоумен Максим Галкін разом із дружиною Аллою Пугачовою і дітьми перебрався в Ізраїль, де запланував рід своїх концертів.

Як інформує "ТСН", вже влітку артист планує вирушити у тур ізраїльськими містами. І на його концерти дуже швидко розкуповують квитки.

Про це шоумен розповів на сторінці в Instagram. Разом з тим Максим зазначив, що частину грошей зі своїх концертів він перерахує на допомогу українським біженцям:

"Ми живемо з вами у непрості часи. Ми є свідками величезної людської трагедії, гуманітарної катастрофи світового масштабу. Коли мільйони українців втрачають свій дах, втрачають свої будинки, вимушені покидати свою батьківщину. Не мають засобів до існування. Тому я вирішив частину грошей, які я зароблю під час концертного туру Ізраїлем перерахувати на допомогу біженцям", - сказав Галкін.

Від початку повномасштабної війни Росії проти України Максим Галкін та Алла Пугачова залишили РФ і підтримують Україну. Галкін також перестав публікувати розважальний контент у соцмережах, зазначивши, що "не бачить жодної моральної можливості це робити".

Пізніше у фотоблогу артист поділився історією дівчинки з Маріуполя, яка наступила на розтяжку окупантів. Галкін зауважив, що "ця українська дівчинка точно не мала наміру ні на кого нападати".

Згодом Галкін звернувся до росЗМІ, які пишуть про нього усіляку нісенітницю. Шоумен зазначив, що російським ЗМІ варто було б писати про інші речі, зокрема про те, що влада РФ забороняє, тобто правду про війну в Україні.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Максим Галкин (@maxgalkinru)AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW