У Житомирі поліцейські взяли під захист від домашньої тиранії маму з трьома дітьмиДнями поліцейські сектору протидії домашньому насильству Житомирського районного управління працювали у родині 35-річної містянки. У жінки на вихованні троє дітей, а чоловік час від часу у стані сп'яніння влаштовує домашній терор. Окрім корекційної роботи у сім’ї, правоохоронці допомогли заявниці тимчасово облаштуватись у родичів та привезли продукти та засоби гігієни для наймолодшої доньки.

Конфлікти у родині виникають через відсутність постійного заробітку у чоловіка та зловживання ним алкоголем. У такому стані він стає агресивним та чинить тиск на дружину.

- Уже цього року ми притягували його до адмінвідповідальності за домашнє насильство й упродовж певного періоду потому він тримався. Однак днями ми знову дізнались про напругу у сім’ї через пияцтво чоловіка, - розповіланачальник сектору протидії домашньому насильству Житомирського райуправління поліції Марія Зуб.

Інспектори приїхали за місцем проживання родини у момент розпалу конфлікту. Відносно 40-річного кривдника правоохоронці склали адміністративні матеріали, а жінці з донькою, якій ще й року нема, допомогли дістатися до родичів. Нині вони проживають у них. Ще раніше, допоки мама була у лікарні з сестричкою, до бабусі з дідусем переїхали і двоє старших синів жінки.

Читайте також: Протитанкіст ЗСУ: «У планах – довести рахунок знищеної ворожої бронетехніки до сотні»

Наступного дня поліцейські ще раз відвідали заявницю, аби пересвідчитись, що у неї й дітей все гаразд, та привезли необхідні речі та продукти.

- Нині родина перебуває під супроводом поліцейських, - сказала Марія Зуб. Також для урегулювання ситуації залучаються спеціалісти соціальних служб. Сподіваємось, що разом ми впораємось.

Загалом у Житомирі кількість викликів щодо домашнього насильства з початку введення в державі воєнного стану помітно зменшилася. Так, з 24 лютого в обласному центрі зафіксовано лише 16 таких випадків.

Житомирське районне управління поліції

Читайте також: На Житомирщині чоловік пожертвував для військових 2 свині

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

  • Telegram
  • Instagram
  • Facebook
У Житомирі поліцейські взяли під захист від домашньої тиранії маму з трьома дітьми, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW