На Одещині посадовиця сільради привласнила 3,5 млн грн на реконструкції спортмайданчиків,- ФОТОНа Одещині поліцейські повідомили про підозру посадовиці сільради, яка привласнила 3,5 млн грн на реконструкції спортмайданчиків. Але фактично жодних робіт з реконструкції шкільних спортивних майданчиків взагалі не проводилися.

Повідомили в поліції Одеської області.

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Одеській області спільно зі слідчими обласної поліції викрили факт розкрадання та привласнення бюджетних коштів та осіб, причетних до цього.

За даними слідства, між відділом освіти однієї з сільських рад області та підрядником у 2021 році був укладений договір на проведення робіт з реконструкції двох шкільних спортивних майданчиків зі штучним покриттям загальним кошторисом майже 3,5 млн грн.

Бюджетні кошти (кошти освітньої субвенції) були перераховані у повному обсязі, проте роботи взагалі не проводилися. Внаслідок чого було завдано збитків на суму майже у 3,5 млн грн.

На Одещині посадовиця сільради привласнила 3,5 млн грн на реконструкції спортмайданчиків,- ФОТО, фото-1

На підставі отриманих доказів поліцейські повідомили про підозру керівниці відділу освіти сільської ради за ч. 5 ст. 191 (привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України, а підрядникові - за ч. 5 ст. 191 та ч.ч. 2, 3, 4 ст. 358 (підроблення документів).

Слідство триває, процесуальне керівництво здійснює Одеська обласна прокуратура.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW