На Харківщині росіяни ізолюють окуповані населені пункти та розстрілюють волонтерів, - розвідкаУ Харківській області рашисти повністю ізолюють від України окуповані населені пункти, забороняють евакуацію та не допускають волонтерів.

Заблоковані всі окуповані населені пункти Великобурлуцького району - виїзд можливий виключно на територію РФ. Про це повідомили у прес-службі Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Діє абсолютна заборона на доставляння гуманітарних вантажів з контрольованої Україною території. Місцевих жителів попередили про те, що волонтери, які намагаються доставити допомогу, розстрілюються. Нещодавно стало відомо про розстріл волонтерів, які їхали з селище міського типу Шевченкове.

Станом на 20 квітня, в районі відсутній мобільний зв’язок. Багато населених пунктів залишились без електропостачання. Не працюють банкомати, а продукти продаються за значно завищеними цінами. Відсутня медична допомога та постачання ліків. Дороги, в тому числі ґрунтові - мінуються.

Нагадаємо, що під Харковом військові РФ розстріляли співробітників Екопарку, їх тіла забарикадували у підсобці. Детальніше про це читайте тут.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW