Латвійський парламент одностайно визнав, що росія здійснює геноцид проти українського народуРазом з Естонією геноцид українського народу визнала і Латвія. Про це повідомляється на сайті Сейму, де опубліковано і текст заяви тут.

У нас немає жодного сумніву у тому, якими методами збирався путін та його військові проводити “деукраїнізацію” на нашій землі. Людей вбивали, гвалтували і катували не за те, що вони були озброєні.

Читайте також: На Житомирщині медики прооперували хлопчину, який упав із саморобної гойдалки-тарзанки

Навіть не за те, що вони чинили опір. Їх вбивали за те, що вони належать до української політичної нації - незалежно від етнічного походження. Їх вбивали за те, що вони жили тут, на українській землі. Їх вбивали за те, що вони жили.

Саме факт життя був приводом для вбивства. І у цьому є небезпека для всього світу. Адже дуже легко путінські пропагандисти можуть замість слова “українці” поставити імʼя будь-якого народу, який колись був частиною російської імперії або належав до російської сфери впливу. У Балтії. У Європі. У Азії.

А у випадку безкарності - у путінського режиму знайдуться послідовники і наслідувачі. Якщо сьогодні світ не визнає геноцидом те, що відбувалося в Україні вчора - то завтра геноцид може прийти до кожного у світі.

«Дякуємо Сейму за рішуче засудження агресії росії і закликаємо весь світ приєднатися до визнання геноциду в Україні», - йдеться в повідомленні.

Джерело: Верховна Рада України

Читайте також: На Житомирщині виявили уламки ще однієї ворожої ракети - поліція документує воєнні злочини рашистів

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, ще більше оперативної інформації тут:

  • Telegram
  • Instagram
  • Facebook


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW