У миколаївських нацгвардійців з'явилася трофейна вівчарка: собака продовжила службу на українській стороні,- ФОТОУ миколаївських нацгвардійців відтепер є трофейна бельгійська вівчарка на прізвисько "Макс", яку залишили рашисти, коли тікали з села, яке вони раніше окупували. 

Як повідомляє 19 Миколаївський полк охорони громадського порядку НГУ, собака належала окупантам Росгвардії, які захопили одне з сіл Миколаївської області та коли під час звільнення території їх розбили українські захисники – всі собаки розбіглися селом. Одна із сімей приютила Макса.

- Це бельгійська вівчарка, віком близько трьох років і він у чудовій фізичній формі.Всі базові команди знає. Поки що він розуміє команди тільки на мові окупантів, але заняття з української мови вже розпочались,- розповів кінолог з позивним "Ріддік" за яким закріпили собаку.

5.45 "Защитник" – саме такий напис був на ошийнику камуфляжного кольору російської армії, у якому був знайдений Макс. Як з’ясувалось, дана фірма виготовляє ошийники К9, які в росії використовуються для підрозділів спеціальних собак.

Відтепер вівчарка буде нести службу на українському боці та боротися з рашистами, які її покинули. 

Вівчарка рашистів перейшла на українську сторонуВівчарка рашистів перейшла на українську сторону

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW