Відпрацьовується релокація промпідприємст з інших міст до КременчукаВ Україні проводиться програма перевезення бізнесу - релокація.

Про це ми писали раніше.

Сьогодні міський голова Віталій Малецький повідомив про те, що йдуть перемовини про перевезення до Кременчука промислових підприємств.

"Кременчук має вигідне географічне розташування і величезний промисловий потенціал. Сьогодні ми відпрацьовуємо переведення до нашого міста промислових підприємств з постраждалих від війни регіонів України.

У Кременчуці вже зареєстровано лише офіційно понад 15 тисяч переселенців, серед них чимало підприємців, які починають відновлювати свій бізнес.

Для Кременчука це нові робочі місця і надходження до міського бюджету. Будемо надавати максимальну підтримку всім, хто хоче перевезти свій бізнес до Кременчука. Весь потенціал міста: офісні, складські, виробничі приміщення - для розміщення підприємств і створення нових робочих місць. Виконуючи завдання Президента України Володимира Зеленського Кременчук забезпечує надійний тил нашої держави! Разом переможемо!" - написав на своїй сторінці у соцмережі ФБ міський голова.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW