Зеленський: Безвісти зникли від 3500 до 5000 дітей з Маріуполя, яких вивезли окупантиВід трьох з половиною до пʼяти тисяч дітей із Маріуполя зникли безвісти після вивезення російськими окупантами.

Про це президент Володимир Зеленський повідомив у інтервʼю французькому каналу BFM TV, інформує Lb.ua.

"Деяка кількість вирушила в бік території, яку контролює Україна, в бік Запорізької області. А деяка частина була евакуйована в бік території, яку контролює Російська Федерація. Всі ці тисячі людей зникли. Всі діти, всі дорослі. Вони знаходяться зараз у різних містах, таборах спеціальних, а дехто просто зник", – повідомив він.

Президент підкреслив, що це страшна трагедія. Люди на заводі "Азовсталь" не дають захопити повністю захопити Маріуполь – і прикордонники, і нацгвардійці, і поліцейські, тисяча жінок і дітей.

"Питання щодо того, що йдеться на години – правда. Ми не знаємо, скільки годин чи днів вони можуть там протриматись. Що стосується нашої армії – дійти ці окуповані кілометри нам не дає військова техніка російська", – додав президент.

Нагадаємо, вчора гуманітарним коридором із Маріуполя вдалося виїхати чотирьом евакуаційним рейсам. Евакуація з Маріуполя жінок, дітей та осіб похилого віку продовжиться і сьогодні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW