На Херсонщині окупанти обстріляли житловий масив Нововоронцовки, евакуацію людей в напрямку Кривого Рогу не дозволяютьУвечері 18 квітня окупанти знову здійснили обстріли житлового масиву Нововоронцовки на Херсонщині. Є пошкоджені приватні будинки, квартири. Після обстрілів виявлено три пожежі приватних садиб, які було вчасно локалізовано. Ситуація в мікрорайоні "посьолок" критична.

Про це повідомляє Дмитро Бурлай у Facebook-групі "Новини Нововоронцовщини".

Місцевих жителів просять бути обережними під час пересування та утриматися від відвідування садиб в тому районі.

Також повідомляється, що виїзд місцевих жителів з окупованих територій в напрямку Кривого Рогу орки не дозволяють, навіть блокують рух між степовими населеними пунктами, які знаходяться в окупації.

Завдяки місцевим сміливцям в деякій мірі вдається уникнути  катастрофи з харчуванням в берегових селах в зоні окупації. Але ситуація фактично "на межі" - критична.

18 квітня отримали продуктові набори 164 особи, з них адресно було доставлено 52 жителям-пенсіонерам. Однак 19 квітня центр не буде працювати з населенням щодо видачі продуктових наборів.

Водночас у селищі щоденно з 10:00 на базі кафе "Мрія" організовано безкоштовне харчування для всіх жителів, хто цього потребує.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW