Астролог назвав області України, де може початися війна до кінця квітняВідомий астроексперт Дмитро Уранус оприлюднив прогноз до кінця квітня 2022 року для України. Астролог назвав області країни, які розташовані далеко від південно-східних регіонів, але ризикують опинитися у найбільшій небезпеці.

За словами Дмитра Урануса, в останні два тижні квітня Марс опиниться у "нижній кульмінації щодо довготи Львова та Івано-Франківська". Це означає, що ймовірність ракетного обстрілу міст на території західних областей України значно зросте.

Рух планети Уран віщує можливість військових дій на території, де проходить кордон України з Польщею та Словаччиною.

"Цей аспект доповнює та збільшує ймовірність ракетних та авіаційних ударів по прикордонних територіях. Особливо на стику кордонів Польщі, Білорусі та України (Волинська область)", - стверджує астролог.

Уранус також зазначив, що до кінця квітня поточного року військовим конвоям і всім видам транспорту ЗСУ слід застосовувати особливі запобіжні заходи та маскування, щоб противник не міг засікти пересування техніки по супутниковому зв'язку. Найбільш небезпечними є пересування військових на Західній Україні, попереджає астроексперт.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW