Найбільше бухгалтерів, інженерів та менеджерів: стало відомо, хто переїхав до Тернополя і конкуруватиме з місцевими за роботуСтаном на 18 квітня 2022 року, у Тернопільський міськрайонний центр зайнятості звернулось 507 внутрішньо переміщених осіб у пошуку роботи.

Для пошуку претендентів на вакансії центр зайнятості додатково використовує анкети та базу даних ВПО, сформовану управлінням економіки, промисловості та праці Тернопільської міської ради.

У цій базі, станом на 18.04.2022 року, міститься 4594 анкети, у яких 689 осіб виявили бажання і вказали посади, на яких вони могли б працювати.

Серед професійного складу внутрішньо переміщених осіб переважають:

бухгалтери – 253 особи; менеджери – 202 особи; інженери – 219 осіб; економісти – 189 осіб; продавці – 161 особа; вчителі – 159 осіб; юристи, адвокати – 150 осіб.

У пошуку роботи також: спеціалісти у сфері послуг, кухарі, кондитери, працівники будівельних професій.

Дізнатися детальнішу інформацію щодо наявних професій можна, зателефонувавши в управління економіки, промисловості та праці Тернопільської міської ради за номером телефону +38(067) 447 35 21.

Додамо, за отриманням інформації про наявність професій в управління звернулося уже 11 суб’єктів господарювання. Серед професій, якими цікавилися: вихователі дитсадків, швеї, вчителі, менеджери, психологи, інженери, технологи. Наразі швеї уже офіційно працевлаштовані.

З іншими претендентами тривають співбесіди.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW